Dlaczego INOSTUDIO

DOMY JEDNORODZINNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych, minimalistycznych domów jednorodzinnych oraz ich wnętrz. Bardzo ważna jest dla nas koncepcja, pomysł na dom oraz pomysł na wnętrze. Konsekwentnie za nim podążając dochodzimy do rozwiązań, które dobrze wpisują się w dane miejsce, są indywidualne i charakterystyczne a po wybudowaniu i w trakcie użytkowania pomysł na dom jest ciągle widoczny z zewnątrz i wewnątrz. Odważnym myśleniem kreujemy śmiałe i nowatorskie projekty domów i wnętrz. Nasze projekty odpowiadają na potrzeby użytkowników: funkcjonalne i estetyczne jednak zawsze staramy się tworzyć coś nowego. W każdym projekcie powstaje dodatkowo unikalna wartość dodana, która uzupełnia podstawową funkcję w ciekawe rozwiązania oraz niepowtarzalną przestrzeń.

OSOBIŚCIE NADZORUJEMY PROCES PROJEKTOWY

Nasza pracownia jest niewielką firmą specjalizującą się w projektach domów jednorodzinnych oraz projektach wnętrz. Sami zajmujemy się prowadzeniem i administrowaniem pracowni jak i osobiście nadzorujemy projekty architektoniczne domów i wnętrz oraz ich budowę. Mamy ze sobą cały wielobranżowy zespół współpracujących specjalistów i branżystów, z którymi przy każdym projekcie współpracujemy. Są to specjaliści różnych branż: geodeci, geolodzy i rzeczoznawcy: sanepid, ppoż, bhp oraz konstruktorzy i projektanci sieci, przyłączy i instalacji wewnętrznych: elektrycznych, sanitarnych i wentylacji mechanicznej.

DOŚWIADCZENIE W KRAJU I ZA GRANICĄ

Przed założeniem własnej pracowni zdobyliśmy doświadczenie w kraju i za granicą przy różnego rodzaju projektach od dużych obiektów komercyjnych, usługowych i mieszkaniowych aż do skali domów jednorodzinnych i wnętrz. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie, dzięki czemu możemy projektować na najwyższym, światowym poziomie.
Przez ponad 4 lata pracowaliśmy w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii w dużych pracowniach, przy prestiżowych projektach takich jak: siedziba Gazpromu w St Petersburgu. Wysokie standardy projektowe oraz kompleksowe podejście do współpracy z klientem przenosimy, od 10 lat, na rynek Polski. Pracowaliśmy w renomowanych pracowniach również w Polsce m.in Konior Studio przy wielokrotnie nagradzanych projektach takich jak: Siedziba NOSPR czy wille Parkowa w Katowicach.
Braliśmy udział we wszystkich etapach projektowych od koncepcji, przez projekt wykonawczy, do nadzorów autorskich. Wiemy jak ważna jest jakość każdego z etapów, dlatego tą jakość wprowadzamy we własnej pracowni. W naszych projektach staramy się łączyć lokalną tradycję z językiem nowoczesnej architektury.

WIEMY JAK PROJEKTOWAĆ ENERGOOSZCZĘDNIE BUDYNKI, DZIĘKI KTÓRYM BĘDZIESZ OSZCZĘDZAŁ

Nasza pracownia ukończyła kurs CEPHd Certified European Passive House Designer – Europejski, Certyfikowany Projektant Budownictwa Pasywnego LINK organizowany przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej, akredytowany przez Passivhaus Institut w Darmstadt.
Jest to pierwsze w Polsce szkolenie dające bogatą wiedzę i umiejętności z zakresu budownictwa pasywnego – budownictwa o niemal zerowym zużyciu energii, które będzie standardem w Polsce już od 2021 dla wszystkich nowo powstających budynków. Nabytą wiedzę wcielamy w nasze projekty oraz wymagamy wprowadzania zaprojektowanych standardów na budowie. Dzięki naszej wiedzy, Twój dom będzie przyczyniał się do oszczędzania pieniędzy na jego eksploatacji.

NAGRODY I PUBLIKACJE

Zajrzyj do zakładki nagrody i publikacje

CHCEMY ODPOWIEDZIEĆ NA TWOJE POTRZEBY

Tak samo jak nie ma dwóch takich samych miejsc, nie ma również dwóch takich samych klientów. W naszej codziennej pracy mamy silną świadomość tego, że każdy klient i każdy projekt ma swoją historię i może istnieć tylko w przestrzeni dla niego dedykowanej. Spotkanie każdego nowego klienta jest dla nas momentem powstania nowej architektury. Dlatego zależy nam na Twoim projekcie. Chcemy zaprojektować dla Ciebie coś wyjątkowego, odpowiedzieć na Twoje oczekiwania i rozwiązać Twoje problemy.

Z NASZĄ PRACOWNIĄ POCZUJESZ SIĘ BEZPIECZNIE

Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale znamy cały proces projektowy. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt projektów i współpracę z Urzędami w wielu miastach. Zapewnimy Ci pomoc w zdobyciu niezbędnych dokumentów lub załatwimy je za Ciebie. Pracujemy w specjalnej aplikacji do zarządzania projektami i zadaniami, w której każdy projekt jest rejestrowany i posiada swój harmonogram czasowy, dzięki czemu zarówno my jak i Inwestor zawsze wie na jakim etapie znajduje się projekt, co będzie miało miejsce za chwilę i co jeszcze zostało do zrobienia. Zadbamy o to, żeby niczego nie przeoczyć i aby wszystkie skomplikowane procedury pokonać sprawnie i gładko. Polecimy Ci sprawdzonych wykonawców, kierowników budowy czy stolarzy. Na nadzorach autorskich będziemy rozwiązywać bieżące problemy i kontrolować wykonawcę. Jesteśmy z naszymi klientami od początku projektu aż do zakończenia budowy.

STRONA GŁÓWNA