Opinie

Chcesz dowiedzieć się jak przebiegała nasza współpraca z innymi Inwestorami?
Nic prostszego. Zajrzyj na jeden z portali z linka  lub przeczytaj wybrane opinie poniżej.
Opinie Google
Opinie Oferteo

"Pracownia Inostudio wykonała dla indywidualny projekt budowy domu jednorodzinnego. Jestem zadowolony z przebiegu współpracy na każdym etapie. Na uwagę zasługuje bardzo dobra komunikacja, organizacja pracy, terminowość i kreatywne podejście do potrzeb klienta. Polecam wszystkim osobom, które chcą zbudować oryginalny, pomysłowy i dostosowany do własnych potrzeb dom!"
Opinia z Google.com

"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy jak i z ostatecznego projektu. Bardzo profesjonalne podejście, terminowość i bardzo dobra analiza wymagań klienta"
Opinia z Google.com

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z zespołem Inostudio. Od początku wszystko bardzo uporządkowane, od profesjonalnie przygotowanej oferty, przez jasne wytyczne i prowadzenie przez cały projekt. Bardzo na plus zaskoczyła nas koncepcja, nigdy byśmy nie pomyśleli, że można w tak oryginalny sposób poukładać nasz dom a jednocześnie tak dopasować do naszych potrzeb i działki. Sam projekt bardzo szczegółowy i choć się nie znam wydaje się profesjonalny (co potwierdził nasz wykonawca, gdy go otrzymał). Do tego bardzo dobry kontakt i komunikacja. Bardzo polecam Inostudio do współpracy"
Opinia z Google.com

"Przed chwilą pobraliśmy z dysku materiały przesłane po prezentacji koncepcji, wszystko działa. Koncepcja, którą nam Państwo zaprezentowaliście wygląda naprawdę bosko, brakuje nam słów :) :) :) Cieszymy się bardzo, że wszystko o czym rozmawialiśmy na pierwszym spotkaniu znalazło się w projekcie."
Fragment e-maila od Inwestora po prezentacji koncepcji

"INOSTUDIO architekci wybraliśmy na podstawie portfolio i był to strzał w 10 pod każdym względem. Współpraca z INOSTUDIO to zaufanie, wiedza i pełny profesjonalizm. Począwszy od etapu zapytania o indywidualny projekt budowlany domu jednorodzinnego (jako jedyne studio przesłało nam bardzo konkretny formularz z praktycznymi pytaniami, który po wypełnieniu wspólnie omówiliśmy) po wykonanie projektu wykonawczego oraz wystroju wnętrz.
Przez cały okres współpracy mieliśmy bardzo dobry kontakt z architektami (mailowy, telefoniczny) pomimo sporej odległości (Gliwice-Wrocław) oraz sytuacji pandemii. Dodatkowo architekci odwiedzili naszą działkę na wizji lokalnej. Prezentacja koncepcji odbyła się na spotkaniu w studiu gdzie bardzo szczegółowo zostały omówione wszystkie elementy. Koncepcja całkowicie odpowiadała naszym oczekiwaniom pod kątem estetycznym oraz funkcjonalnym, a kilka rozwiązań pozytywnie nas zaskoczyło.
Podsumowując z czystym sumieniem możemy polecić pracownię INOSTUDIO każdemu inwestorowi chcącemu wykonać projekt indywidualny wg. własnych potrzeb."
Opinia z Google.com

"Jeszcze raz muszę podkreślić, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, jak wybornie prezentuje się Państwa koncepcja i jak bardzo celnie przetworzyliście Państwo nasze wyobrażenia funkcjonalne w projekt, który przy okazji bardzo nam odpowiada stylistycznie. Przy tym uzyskaliśmy szereg funkcjonalności wtórnych, o których wcześniej nie pomyśleliśmy. Co do uwag - to naprawdę się staraliśmy.... i naprawdę nie udało nam się wiele wymyślić :-)"
Fragment e-maila od Inwestora po prezentacji koncepcji

"InoStudio wykonało dla mnie kompletny projekt budowlany domu jednorodzinnego. Zaproponowana przez architektów koncepcja od razu była tym czego oczekiwałem. W 100% odwzorowywała moje oczekiwania wyrażone podczas wywiadu i ankiety które rozpoczęły współpracę. Chciałbym podkreślić świetną komunikację z całym zespołem projektowym oraz co szczególnie dla mnie ważne wzorową wręcz terminowość każdego etapu prac projektowych. Projekt nie tylko pięknie się prezentuje na wizualizacjach, ale co równie ważne jest bardzo poprawny merytorycznie i nie posiada żadnych braków.
Reasumując: osobiście w pełni polecam InoStudio!"
Opinia z Google.com

"Pracownia projektowa godna polecenia na 100%.
Architekci wykonali projekt domu jednorodzinnego. Otrzymaliśmy w pełni indywidualne podejście, wysłuchali naszych potrzeb i znaleźli rozwiązania, które spełniły nasze oczekiwania. Do tego trzeba dodać, że projekt został oddany w uzgodnionym terminie. Komunikacja na bardzo dobrym poziomie, szybkie reakcje i odpowiedzi na pytania i wątpliwości. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem, a efekt przerósł nasze oczekiwania :)"
Opinia z Google.com

"Bardzo dobry kontakt, szybkie wykonanie usługi. Architekci cały czas mieli rękę na pulsie, jeśli chodzi o pomoc w uzyskiwaniu wszystkich warunków, uzgodnień i decyzji, potrzebnych do uzyskania zgody na budowę. Mimo, że projekt wykonywany był na odległość, wszystko dało się ustalić i wypracować. Niewielkie uwagi z urzędu zostały uzupełnione bardzo sprawnie i szybko, dzięki czemu mamy już decyzję na budowę domu. Obecnie zaczynamy projekt wykonawczy i mamy nadzieję, że współpraca dalej pójdzie tak sprawnie. Polecamy architektów z Inostudio Gliwice"
Opinia z Oferteo.pl

"Inostudio wykonywało dla nas projekt domu w górach, na trudnej działce w spadku. Zakres pracy obejmował wszystkie projekty: budowlany, wykonawczy oraz wnętrza. Udało się pogodzenie walorów estetycznych budynku z jego funkcjonalnością i energooszczędnością. Najlepsze we współpracy z architektami było dla nas: bardzo dobra komunikacja oraz terminowość. Serdecznie polecamy Inostudio."
Opinia z Oferteo.pl

"Co nas przekonało do podjęcia współpracy z pracownią projektową INOstudio: -autorskie projekty nowoczesnych domów, wizualnie zbliżone do naszych upodobań, -wyróżnione i nagrodzone projekty, -wstępna rozmowa w pracowni merytorycznie, profesjonalnie i konkretnie prowadzona, -imponująca wiedza architektów, -fakt, iż architekci posiadają umiejętność słuchania, dzięki czemu projekt obecnie zawiera nasze preferencje wizualne oraz funkcjonalne, -wizja lokalna na działce, na której architekci w sposób fachowy ocenili walory widokowe działki, gdzie najlepiej umiejscowić dom, aby cieszyć się nimi, zrobili wstępną wizualizację na dość trudnej działce w spadku, z restrykcyjnymi warunkami zabudowy, -spotkanie przedkoncepcyjne, na którym architekci przedstawili szczegółowy formularz z pytaniami do koncepcji pozwolił przejść przez wszystkie obszary związane z zaprojektowaniem domu. Przekazaliśmy dużo inspiracji w formie zdjęć i wytycznych funkcjonalnych, -wcześniejsze doświadczenie z inną pracownią projektową, której projekt oraz współpraca nie spełniły naszych oczekiwań. INOstudio wykonuje dla nas projekt domu jednorodzinnego. Z zaproponowanego wachlarza usług zdecydowaliśmy się na cały zakres projektowy od koncepcji przez projekt budowlany wykonawczy i wnętrza. W kolejnym kroku współpracy odbyła się prezentacja koncepcji ze wszystkimi rzutami, przekrojami. Projekt przekroczył nasze oczekiwania. Koncepcja zaskoczyła, odpowiadała w 100 % naszym potrzebom, wymaganiom funkcjonalnym i estetycznym. Wszystko o czym rozmawialiśmy zostało zawarte w projekcie, zaproponowano rozwiązania na które sami byśmy nie wpadli. Każdy z architektów ma swoją wizję, indywidualne umiejętności i kompetencje, oboje tworzą wybitny i charyzmatyczny duet. Spotkania przebiegały w pozytywnej i sympatycznej atmosferze. Przepływ informacji mailowej, telefonicznej na dość dobrym poziomie. Współpraca przebiegała terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni polecamy INOstudio."
Opinia z Oferteo.pl

"Zdecydowanie polecamy współpracę. Umowa obejmowała komplet: projekt budowlany, wykonawczy oraz wnętrza domu jednorodzinnego. W trakcie kilku spotkań wypracowany został projekt domu, który spełnił nasze oczekiwania zarówno od strony funkcjonalnej jak i estetycznej. Polecamy!"
Opinia z Oferteo.pl

"Inostudio zrealizowało dla nas projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego w Katowicach. Pomysł na dom, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Podczas projektowania czuliśmy, że wszystko jest pod kontrolą. Z architektami cały czas był bardzo dobry kontakt. Bez problemu uzyskaliśmy pozwolenie na budowę. Aktualnie jesteśmy po projekcie wykonawczym a architekci pomagają nam w procesie wyboru wykonawcy. Mamy nadzieję, że budowa pójdzie równie sprawnie jak projekt. Serdecznie polecamy Inostudio."
Opinia z Oferteo.pl

"INOSTUDIO przygotowuje dla nas projekt domu. Jesteśmy na finiszu projektu naszego wymarzonego domu. Przeglądaliśmy wiele projektów domów w Internecie. Zależało nam na połączeniu tradycyjnej formy budynku z nowoczesnym stylem. Projekty Inostudio wyróżniały się prostotą formy, praktycznością, oryginalnością, a jednocześnie były odważne i niestandardowe. Zdecydowaliśmy się na Inostudio i nie żałujemy naszego wyboru. Podczas oględzin działki przedstawiliśmy nasze bardzo ogólne wyobrażenia i założenia dla budynku. Przedstawione koncepcje były zarówno zaskakujące jak i spełniające nasze oczekiwania, jak i posiadające w sobie "to coś". Jesteśmy pewni, że dom stworzony przy ich pomocy będzie dla nas fantastycznym miejscem wypoczynku. Zdecydowanie wszystkim polecamy Inostudio."
Opinia z Oferteo.pl

"Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pierwsi architekci, którzy przed przystąpieniem do projektu pojechali zobaczyć działkę. Wszystko przebiegło bez problemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim INOSTUDIO z Gliwic."
Opinia z Oferteo.pl