Opinie

Drodzy odwiedzający. Stało się coś bardzo niezrozumiałego i krzywdzącego dla nasze firmy. Google, z niewiadomych powodów zlikwidował profil naszej firmy INOSTUDIO w Google Moja Firma. Mieliśmy tam wiele cennych informacji o naszej firmie, referencji oraz 45 opinii od zadowolonych klientów, które przepadły razem z profilem. Profil Google mieliśmy od 2010 roku a Google potraktował nas, jakby nasza firma nie istniała.

Niektóre z opinii Google, udało nam się skopiować, dlatego wklejamy je pod spodem bądź jako tekst, bądź jako screeny.

Dodatkowo, nadal możecie przeczytać opinie o naszej firmie na Facebooku oraz, nieco starsze, na Oferteo.

"Decyzja o projekcie indywidualnym przerwała nasze bardzo długie poszukiwania idealnego projektu gotowego. Każdy projekt gotowy, który nam się podobał wymagał jakiś modyfikacji tak żeby spełniał nasze oczekiwania. Jakakolwiek mała zmiana w projekcie gotowym, generowała inne zmiany w pozostałych pomieszczeniach, których nie byliśmy pewni w 100%.
Już pierwsza koncepcja projektu indywidualnego spełniła nasze oczekiwania. Nasi architekci na początku skupili się na układzie funkcjonalnym, przedstawili nam spacer 3D po każdym pomieszczeniu. Dzięki temu od razu wiedzieliśmy gdzie ma stanąć stół i jakiej wielkości, każde pomieszczenie oprócz wymiarów posiadało swój układ funkcjonalny, który miał spełniać nasze wymagania i potrzeby.
Projekt indywidualny pomaga uniknąć niespodzianek i rozczarowań na etapie budowy, gdyż każde pomieszczenie i detal został umieszczony w projekcie w sposób świadomy i przemyślany. Każdy nietypowe rozwiązanie zostało szczegółowo rozrysowane i opisane - dzięki czemu unika się niedomówień z wykonawcami.
Dodatkowo dom został również odpowiedni zaprojektowany pod uwarunkowania działki. Dostajemy więc niepowtarzalny produkt dostosowany do naszych potrzeb.
Wymaga to sporo pracy i otwarcia w spotkaniach z architektem. Naszym zdaniem - było warto! I mimo wyższej ceny za projekt, dzisiaj podjęlibyśmy tą samą decyzję. Dzięki @inostudio_architekci nasz proces projektowania wymarzonego domu, przeszedł łatwo i przyjemnie"

Link do opinii powyżej https://www.instagram.com/p/CwvRMKKstT_/

"Pracownia Inostudio wykonała dla indywidualny projekt budowy domu jednorodzinnego. Jestem zadowolony z przebiegu współpracy na każdym etapie. Na uwagę zasługuje bardzo dobra komunikacja, organizacja pracy, terminowość i kreatywne podejście do potrzeb klienta. Polecam wszystkim osobom, które chcą zbudować oryginalny, pomysłowy i dostosowany do własnych potrzeb dom!"
Opinia z Google.com

"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy jak i z ostatecznego projektu. Bardzo profesjonalne podejście, terminowość i bardzo dobra analiza wymagań klienta"
Opinia z Google.com

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z zespołem Inostudio. Od początku wszystko bardzo uporządkowane, od profesjonalnie przygotowanej oferty, przez jasne wytyczne i prowadzenie przez cały projekt. Bardzo na plus zaskoczyła nas koncepcja, nigdy byśmy nie pomyśleli, że można w tak oryginalny sposób poukładać nasz dom a jednocześnie tak dopasować do naszych potrzeb i działki. Sam projekt bardzo szczegółowy i choć się nie znam wydaje się profesjonalny (co potwierdził nasz wykonawca, gdy go otrzymał). Do tego bardzo dobry kontakt i komunikacja. Bardzo polecam Inostudio do współpracy"
Opinia z Google.com

"Przed chwilą pobraliśmy z dysku materiały przesłane po prezentacji koncepcji, wszystko działa. Koncepcja, którą nam Państwo zaprezentowaliście wygląda naprawdę bosko, brakuje nam słów :) :) :) Cieszymy się bardzo, że wszystko o czym rozmawialiśmy na pierwszym spotkaniu znalazło się w projekcie."
Fragment e-maila od Inwestora po prezentacji koncepcji

"INOSTUDIO architekci wybraliśmy na podstawie portfolio i był to strzał w 10 pod każdym względem. Współpraca z INOSTUDIO to zaufanie, wiedza i pełny profesjonalizm. Począwszy od etapu zapytania o indywidualny projekt budowlany domu jednorodzinnego (jako jedyne studio przesłało nam bardzo konkretny formularz z praktycznymi pytaniami, który po wypełnieniu wspólnie omówiliśmy) po wykonanie projektu wykonawczego oraz wystroju wnętrz.
Przez cały okres współpracy mieliśmy bardzo dobry kontakt z architektami (mailowy, telefoniczny) pomimo sporej odległości (Gliwice-Wrocław) oraz sytuacji pandemii. Dodatkowo architekci odwiedzili naszą działkę na wizji lokalnej. Prezentacja koncepcji odbyła się na spotkaniu w studiu gdzie bardzo szczegółowo zostały omówione wszystkie elementy. Koncepcja całkowicie odpowiadała naszym oczekiwaniom pod kątem estetycznym oraz funkcjonalnym, a kilka rozwiązań pozytywnie nas zaskoczyło.
Podsumowując z czystym sumieniem możemy polecić pracownię INOSTUDIO każdemu inwestorowi chcącemu wykonać projekt indywidualny wg. własnych potrzeb."
Opinia z Google.com

"Jeszcze raz muszę podkreślić, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, jak wybornie prezentuje się Państwa koncepcja i jak bardzo celnie przetworzyliście Państwo nasze wyobrażenia funkcjonalne w projekt, który przy okazji bardzo nam odpowiada stylistycznie. Przy tym uzyskaliśmy szereg funkcjonalności wtórnych, o których wcześniej nie pomyśleliśmy. Co do uwag - to naprawdę się staraliśmy.... i naprawdę nie udało nam się wiele wymyślić :-)"
Fragment e-maila od Inwestora po prezentacji koncepcji

"InoStudio wykonało dla mnie kompletny projekt budowlany domu jednorodzinnego. Zaproponowana przez architektów koncepcja od razu była tym czego oczekiwałem. W 100% odwzorowywała moje oczekiwania wyrażone podczas wywiadu i ankiety które rozpoczęły współpracę. Chciałbym podkreślić świetną komunikację z całym zespołem projektowym oraz co szczególnie dla mnie ważne wzorową wręcz terminowość każdego etapu prac projektowych. Projekt nie tylko pięknie się prezentuje na wizualizacjach, ale co równie ważne jest bardzo poprawny merytorycznie i nie posiada żadnych braków.
Reasumując: osobiście w pełni polecam InoStudio!"
Opinia z Google.com

"Pracownia projektowa godna polecenia na 100%.
Architekci wykonali projekt domu jednorodzinnego. Otrzymaliśmy w pełni indywidualne podejście, wysłuchali naszych potrzeb i znaleźli rozwiązania, które spełniły nasze oczekiwania. Do tego trzeba dodać, że projekt został oddany w uzgodnionym terminie. Komunikacja na bardzo dobrym poziomie, szybkie reakcje i odpowiedzi na pytania i wątpliwości. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem, a efekt przerósł nasze oczekiwania :)"
Opinia z Google.com