Pracownia projektowa

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku / Instagram / Pinterest / YouTube

Założyciele:

mgr inż. arch. Magdalena Wolska - założycielka, główny architekt, dyrektor do spraw zarządzania projektami, odpowiedzialna za rozwój firmy oraz za kontakty z klientami. Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, czynny członek IARP

mgr inż. arch. Zbigniew Gierczak - założyciel, główny architekt, dyrektor kreatywny, uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, czynny członek IARP

Zespół:

mgr inż. arch. Katarzyna Kotulska - asystent architekta

Alicja Marzec - asystent architekta

inż. Zuzanna Wojciech - asystent architekta

inż. arch. Magdalena Wyszyńska-Dyndat - projektant wnętrz
mgr inż. Błażej Kasztura - projektant branżowy
mgr inż. Arkadiusz K. - projektant branżowy
mgr inż. Piotr Staniak - projektant branżowy

Już 14 lat na rynku.
Nasza pracownia istnieje od 2010r i od początku specjalizuje się w kompleksowych projektach domów jednorodzinnych, nowoczesnych willi i rezydencji dla klientów premium. Wykonujemy projekty domów od koncepcji przez projekt budowlany, projekty wykonawcze, projekty wnętrz na nadzorach autorskich na budowie kończąc.

Nasz zespół składa się z architektów z uprawnieniami (członkowie izby IARP), asystentów architektów oraz specjalistów z różnych branż: konstruktorzy, projektanci instalacji elektrycznych, sanitarnych, w tym instalacji dla energooszczędnego domu.

Jesteśmy z naszymi klientami od początku projektu aż do budowy i wprowadzenia się do budynku.
Przed założeniem własnej pracowni zdobyliśmy różnorodne doświadczenie w kraju i za granicą (Irlandia, Szkocja) przy różnego rodzaju projektach w różnej skali, od dużych obiektów komercyjnych, usługowych i mieszkaniowych aż do małych domów jednorodzinnych i wnętrz. W naszej pracy staramy się łączyć lokalną tradycję ze współczesnymi tendencjami w architekturze. Naszym celem jest tworzenie zdrowej przestrzeni, pełnej naturalnego światła, w której człowiek czuje się dobrze.

Nasza pracownia ukończyła kurs CEPHd Certified European Passive House Designer – Europejski, Certyfikowany Projektant / Doradca Budownictwa Pasywnego organizowany przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej, akredytowany przez Passivhaus Institut w Darmstadt.

Jest to pierwsze w Polsce szkolenie dające bogatą wiedzę i umiejętności z zakresu budownictwa pasywnego – budownictwa o niemal zerowym zużyciu energii, które jest standardem w Polsce już od 2021 dla wszystkich nowo powstających budynków.

Nasza pracownia mieści się w centrum Gliwic, na parterze kamienicy, przy ul. Dunikowskiego. Zapraszamy do kontaktu.

STRONA GŁÓWNA